wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki

[anime] Genkoku 20: „Małpując sekret piękna Xi Shi”.

Już w najbliższą sobotę, 19 lutego o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Małpując sekret piękna Xi Shi”. „W Van, stolicy Amidonii, którą zwrócono Juliusowi, ponownie zapanował ucisk. Niezadowolenie rosło z dnia na dzień, aż w końcu przerodziło się w bunt. W tym samym czasie przed władcą Królestwa Elfrieden, Soumą, pojawia się siostra zakompleksionego tyrana, Roroa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.02.2022

[anime] Genkoku 19: „Korzystaj z rzadkich okazji”.

Już w najbliższą sobotę, 12 lutego o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Korzystaj z rzadkich okazji”. „Genia, przyjaciółka z dzieciństwa Ludwina z Królewskiej Gwardii, jest szalonym naukowcem o rzadkim talencie. Jej wynalazki zdumiewają nawet pochodzącego z zaawansowanego technologicznie świata Soumę. Nadarza się doskonała okazja do bliższego poznania swoich przyjaciół i rodziny...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.02.2022

[anime] Genkoku 18: „Cień węża w czarce sake”.

Już w najbliższą sobotę, 5 lutego o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Cień węża w czarce sake”. „Wbrew wszelkim przeciwnościom losu Soumie udaje się dokończyć sprzątanie bałaganu po wojnie. Jednak dopada go niewytłumaczalne zmęczenie. Wziął na siebie udrękę i ciężar, którą muszą nosić tylko stojący ponad innymi. I nie jest to brzemię, jakie mógłby utrzymać na barkach w pojedynkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.01.2022

[anime] Genkoku 17: „Wojownik umiera za tych, którzy znają jego...”.

Już w najbliższą sobotę, 29 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Wojownik umiera za tych, którzy znają jego prawdziwą wartość”. „Souma zwyciężył tak w wojnie domowej, jak i w starciu z sąsiednim krajem, Księstwem Amidonii. Jednakże jego wiktorie nie byłyby możliwe bez poświęcenia lwopodobnego zwierzoluda imieniem Georg. Ale prawo jest prawem, nie można podważać jego absolutu. Tak oto władca Królestwa Elfrieden musiał postawić sprzymierzeńca przed sądem...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.01.2022

[anime] Genkoku 16: „Tyrania jest okrutniejsza niż tygrys”.

Już w najbliższą sobotę, 22 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Tyrania jest okrutniejsza niż tygrys”. „W wyniku mediacji Imperium Gran Chaosu stolica Amidonii, Van, zostaje zwrócona Juliusowi w zamian za ogromne odszkodowanie. Souma powraca do swojego kraju, Królestwa Elfrieden, gdzie wciąż pozostaje wiele problemów do rozwiązania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.01.2022

[anime] Genkoku 15: „Dobry przyjaciel nigdy się nie obraża”.

Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Dobry przyjaciel nigdy się nie obraża”. „Rozmowy z Jeanne Euphorią, księżniczką koronną oraz generałem armii Imperium, są kontynuowane. Z negocjacji został wyłączony Julius i w pertraktacjach jako strony uczestniczą Gran Chaos oraz Królestwo Elfrieden. Młodsza siostra aktualnej cesarzowej, Marii Euphorii, widzi w Soumie nową przyszłość oraz nowy świat...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.01.2022

[anime] Genkoku 14: „Amidonia (lis) wykorzystująca autorytet tygrysa”.

Już w sobotę, 8 stycznia o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Amidonia (lis) wykorzystująca autorytet tygrysa”. „Julius, syn Gaiusa, jest zdeterminowany, by odzyskać panowanie nad zajętym przez Soumę miastem stołecznym Van. Chce wykorzystać w tym celu Deklarację Ludzkości, która zakazuje zmian terytorium podczas wojny z siłami zła. Za jego plecami stoi zatem Gran Chaos. Rozpoczynają się negocjacje, z których wyłączony zostaje jednak wrogo nastawiony do Elfrieden Julius, a rolę negocjatorki przejmuje młodsza siostra cesarzowej Imperium, Jeanne Euphoria...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.01.2022

[anime] Ilustracja przewodnia oraz zwiastun.

Pojawił się plakat zapowiadający drugą część pierwszej serii (dostępny poniżej), a także zwiastun z openingiem w tle (przejdź). Podano również oficjalną datę premiery. Seria zadebiutuje 8 stycznia w sobotę. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 10.12.2021

[anime] Zapowiedź drugiej części pierwszej serii.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem trzynastym, końca dobiegła pierwsza część pierwszej serii opartego na powieści light novel pisarza o pseudonimie Dozeumaru anime, Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki. Jednak bez obaw, już od stycznia premiera drugiej części i zupełnie nowe odcinki! Gdy tylko będzie wiadomo coś więcej, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. Zachęcam również do oglądania innych tłumaczonych przeze mnie serii (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 25.09.2021

[anime] Genkoku 13: „Nie we wszystkich bitwach chodzi o walkę i podbijanie”.

Już w najbliższą sobotę, 25 września o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Nie we wszystkich bitwach chodzi o walkę i podbijanie”. „Po tym, jak Souma zdobywa Van, stolica Amidonii zostaje przekształcona w wolne miasto, takie jak Królestwo Elfrieden. W tym samym czasie córka Gajusza, Roroa, śmieje się za kulisami. Aż w końcu Wielkie Imperium Gran Chaosu, pomysłodawca i twórca Deklaracji Ludzkości, przechodzi do działania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.09.2021

[anime] Genkoku 12: „Gdy okrążasz armię wroga, zostaw drogę wyjścia”.

Już w najbliższą sobotę, 18 września o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Gdy okrążasz armię wroga, zostaw drogę wyjścia”. „Souma podejmuje kroki, których nikt się nie spodziewał. Wysuwa swoje wojska na front, pod stolicę Amidonii, Van. Gaius desperacko prowadzi swoją armię w bój, by chronić ojczyznę przed wrogimi rękoma. Aż w końcu obaj wodzowie zderzają się na równinach przed Van...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.09.2021

[anime] Genkoku 11: „Poświęcenie śliwy, by ocalić brzoskwinię”.

Już w najbliższą sobotę, 11 września o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Poświęcenie śliwy, by ocalić brzoskwinię”. „Gaius Amidonia, zwany też Gaiusem VIII, przekracza Góry Ursuli i staje u wrót fortu Altomura. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że do miasta z wyprzedzeniem została wysłana księżna Excel Walter, i pozwala opóźnić swój atak. W tym samym czasie Soumie i jego przyjaciołom niespodziewanym atakiem udaje się pokonać siły powietrzne Castora...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.09.2021

[anime] Genkoku 10: „Na wojnę nie idzie się dla przyjemności”.

Już w najbliższą sobotę, 4 września o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Na wojnę nie idzie się dla przyjemności”. „Wojska Amidonii obległy otoczone murami miasto Altora w Królestwie El Frieden i zażądały otwarcia wrót. Lord Weist prosi o kilka dni do namysłu. Tymczasem Souma nie ma innego wyjścia, jak rozpocząć bitwę z siłami powietrznymi dowodzonymi przez Castora...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.08.2021

[anime] Genkoku 09: „Nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem”.

Już w najbliższą sobotę, 28 sierpnia o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem”. „Souma w końcu spotyka się z Trzema Książętami i stawia im ultimatum – złożą mu pokłon lub nie obędzie się bez walki. Choć Excel potulnie godzi się uznać zwierzchność króla, Georg i Castor wybierają ścieżkę wojny. W tym samym czasie sąsiednia Amidonia przenosi swoje wojska, by nadal siać zamęt...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.08.2021

[anime] Genkoku 08: „Krzyk lasu”.

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Krzyk lasu”. „W rodzinnych stronach Aishy, Lesie Bogów, dochodzi do bezprecedensowego kryzysu. Długie ulewy powodują osunięcie się ziemi i połowa wioski zostaje wciągnięta pod ziemię. Gdy zbliża się granica 72 godzin, po których ofiary nie będą miały żadnych szans na przeżycie, Souma i jego przyjaciele desperacko próbują ratować współplemieńców mrocznej elfki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.08.2021

[anime] Genkoku 07: „Słuchaj rad starszego”.

Już w najbliższą sobotę, 14 sierpnia o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Słuchaj rad starszego”. „Po części dzięki wysiłkom biurokratów sytuacja finansowa królestwa zaczyna wychodzić na prostą. Souma planuje budowę nowego miasta portowego, Nowej Wenecji. W przyszłości ma się ono stać centrum dystrybucji, a także ośrodkiem dającym pracę i zapewniającym lokum. Jednakże całemu pomysłowi sprzeciwia się pewien stary człowiek...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.08.2021

[anime] Genkoku 06: „Mędrzec nigdy nie porzuca korzyści”.

Już w najbliższą sobotę, 7 sierpnia o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Mędrzec nigdy nie porzuca korzyści”. „Innowacje zawsze przynoszą większy luz i komfort. Wraz z wprowadzeniem programu Brinch Króla i promowaniem w nim nowych rozwiązań kulinarnych problem niedoborów żywności tymczasowo zostaje rozwiązany. Jednak silne państwo to nie tylko gospodarka, ale również, a może przede wszystkim, zdolne do obrony kraju wojsko...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.07.2021

[anime] Genkoku 05: „Ubrany i najedzony czujesz się doceniony”.

Już w najbliższą sobotę, 31 lipca o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Ubrany i najedzony czujesz się doceniony”. „Nowe artykuły spożywcze dostarczone przez Poncho były szokujące, ale przez wzgląd na ich doskonały smak i łatwość przygotowania szybko rozprzestrzeniły się wśród ludzi. W przerwie między pracowitymi dniami Souma postanawia pójść na randkę ze swoją narzeczoną, Liscią, oraz mroczną elfką Aishą...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.07.2021

[anime] Genkoku 04: „Swędzący palec wskazujący”.

Już w najbliższą sobotę, 24 lipca o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Swędzący palec wskazujący”. „Wśród przyjętych pomocników była dziewczynka-wilk, Tomoe, która przekazała Soumie szokujące informacje. Był też Poncho, który na polecenie młodocianego króla wyruszył w podróż po kraju i zebrał składniki z całego świata, które do tej pory nie były dobrze przyjmowane...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.07.2021

[anime] Genkoku 03: „Zamiast sługusa zostań lojalnym wasalem”.

Już w najbliższą sobotę, 17 lipca o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Zamiast sługusa zostań lojalnym wasalem”. „W odpowiedzi na zachęcające słowa Soumy różnorodni ludzie z całego kraju zebrali się w stolicy. I tak zjawiło się mnóstwo utalentowanych geniuszy w swoich dziedzinach, jak wspaniała wojowniczka, mroczna elfka Aisha, Juna o nieprzeciętnej urodzie, czy też władający potężnym intelektem Hakuya. Jednak tym, którego Souma szczególnie docenił, był puszysty, przeciętny do bólu obżartuch, Poncho...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.07.2021

[anime] Genkoku 02: „Jeśli masz jakiś talent, zrobimy z niego użytek”.

Już w najbliższą sobotę, 10 lipca o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Jeśli masz jakiś talent, zrobimy z niego użytek”. „Królestwo Elfrieden znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. By na początek nieco ustabilizować życie ludzi, Souma zmienia politykę rolniczą kraju - zamiast hodować głównie bawełnę na eksport, chce zwiększyć produkcję własną żywności. Jednak to nie jedyny problem, z którym boryka się królestwo. W celu poradzenia sobie z wieloma przeszkodami stojącymi na drodze do zbudowania silnego państwa, Souma postanawia poszukać utalentowanych doradców wśród ludności cywilnej...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.07.2021

[anime] Genkoku 01: „Wszystko zaczyna się od bohatera”.

Już w sobotę, 3 lipca o godzinie 25:30 (18:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Genkoku zatytułowany „Wszystko zaczyna się od bohatera”. „Kazuya Souma zostaje przyzwany do innego świata, gdzie jego przygoda się... nie rozpoczyna. Po tym, jak przedstawia swój plan mający na celu wzmocnienie gospodarcze i militarne kraju, król oddaje mu tron i na barki chłopaka zostają zrzucone rządy nad narodem. Co więcej, przy okazji staje się narzeczonym córki dotychczasowego władcy. Aby postawić kraj na nogi, Souma wzywa do siebie mądrych i utalentowanych obywateli. Tak oto przed nowo koronowanym monarchą zbiera się pięć osób...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.07.2021

[anime] Znana data premiery.

Pojawił się nowy zwiastun anime, który można obejrzeć tutaj. Zgodnie z podaną w nim informacją pierwszy odcinek zadebiutuje w telewizji 3 lipca o godzinie 25:30 japońskiego czasu antenowego (18:30 czasu polskiego). W trailerze można usłyszeć fragment openingu „Hello Horizon” w wykonaniu Inori Minase. Poniżej lista aktorów głosowych wraz z odgrywanymi rolami.

Yuusuke Kobayashi jako Kazuya Souma


Inori Minase jako Liscia Elfrieden


Ikumi Hasegawa jako Aisha Udgard


Reina Ueda jako Juna Doma


Kazuyuki Okitsu jako Hakuya Kwonmin


Moeka Kishimoto jako Inui Tomoe


Masaaki Mizunaka jako Poncho Panacotta


Taiten Kusunoki jako Georg Carmine


Yui Horie jako Excel Walter


Jun Fukuyama jako Castor Vargas


Aimi jako Carla Vargas

Dodano: 04.06.2021

[anime] Anime Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki.

Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki (jak bohater realista odbudował królestwo) to anime fantasy na podstawie powieści light novel pisarza o pseudonimie Dozeumaru. Kazuya Souma zostaje przyzwany do innego świata, gdzie jego przygoda się... nie rozpoczyna. Po tym, jak przedstawia swój plan mający na celu wzmocnienie gospodarcze i militarne kraju, król oddaje mu tron i na barki chłopaka zostają zrzucone rządy nad narodem. Co więcej, przy okazji staje się narzeczonym córki dotychczasowego władcy. Aby postawić kraj na nogi, Souma wzywa do siebie mądrych i utalentowanych obywateli. Tak oto przed nowo koronowanym monarchą zbiera się pięć osób...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 29.05.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.